Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Dom Pomocy Społecznej w Pniewie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Deklaracja dostępności

OŚWIADCZENIE W SPRAWIE DOSTĘPNOŚCI

Dom Pomocy Społecznej w Pniewie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Deklaracja dostępności dotyczy strony bip.dpspniewo.powiatkutnowski.eu.

  • Data publikacji strony internetowej:
  • Data ostatniej istotnej aktualizacji:

Stan dostępności cyfrowej

Ta strona internetowa jest częściowo zgodna z załącznikiem do ustawy o dostępności cyfrowej z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu [niezgodności i wyłączeń] wymienionych poniżej.

Niedostępne treści

Niezgodność z załącznikiem

Niektóre informacje zamieszczone w formie załączników nie są dostępne cyfrowo w całości ponieważ zostały umieszczone w formie skanów, np. sprawozdania finansowe, jednak będą sukcesywnie przetwarzane do tej postaci.

Nadmierne koszty

Ocena dokonana na podstawie analizy kosztów zapewnienia dostępności cyfrowej wskazanego elementu.

Treści nieobjęte przepisami

Data i podstawa przygotowania deklaracji dostępności

Przygotowanie deklaracji dostępności i jej aktualizacja

  • Data sporządzenia deklaracji:
  • Data ostatniego przeglądu deklaracji:

Deklarację sporządzono na podstawie analizy w ramach funkcjonowania Domu Pomocy Społecznej

Udogodnienia, ograniczenia i inne informacje

Skróty klawiszowe

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

Wszystkie problemy z dostępnością cyfrową tej strony internetowej możesz zgłosić do Bałazy Małgorzata — mejlowo sekretariat@dpspniewo.pl lub telefonicznie 24 285 10 69.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych każdy ma prawo wystąpić do podmiotu publicznego z żądaniem udostępnienia cyfrowego wskazanej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub ich elementów, ewentualnie zapewnienia dostępu alternatywnego, na warunkach określonych w ustawie. Żądanie powinno zawierać: • dane osoby zgłaszającej żądanie, • wskazanie, o którą stronę internetową chodzi, • sposób kontaktu. Osoba zgłaszająca potrzebę otrzymania informacji za pomocą alternatywnego sposobu dostępu, powinna także określić dogodny dla niej sposób przedstawienia tej informacji. Jeżeli zapewnienie dostępności cyfrowej nie jest możliwe, Dom Pomocy Społecznej zaproponuje alternatywny sposób dostępu do informacji.

Obsługa wniosków i skarg związanych z dostępnością

W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt z Domem Pomocy Społecznej w Pniewie pod adresem poczty elektronicznej sekretariat@dpspniewo.pl Kontaktować można się także przesyłając korespondencyjnie w wersji papierowej na adres Dom Pomocy Społecznej w Pniewie, Pniewo 91, 99-311 Bedlno, bądź dzwoniąc na numer telefonu (24) 285 10 69. Wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz skargi na brak zapewnienia dostępności należy składać na adres poczty elektronicznej sekretariat@dpspniewo.pl bądź dzwoniąc na numer telefonu: (24) 285 10 69.

Pozostałe informacje

Dostępność architektoniczna

Dom Pomocy Społecznej w Pniewie usytuowany jest na terenie parku. Mieści w dwóch budynkach - zabytkowym pałacu oraz budynku mieszkalnym. Budynki posiadają podjazdy dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek mieszkalny wolny od barier architektonicznych, wyposażony w windę. Pałac, przeznaczony na kuchnię i magazyn które zlokalizowane są na parterze oraz pomieszczenia dla administracji znajdujące się na piętrze budynku. Z uwagi na jego charakter zabytkowy, obiekt nie posiada windy ani platformy dla osób niepełnosprawnych. Obszar dostępny dla interesantów to parter budynku głównego. Pracownik administracyjny udaje się schodami na parter budynku i udziela niezbędnych informacji osobie zainteresowanej. Teren wokół budynków wolny od barier architektonicznych. Można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem.

Dostępność komunikacyjno-informacyjna